Jak zapowiadają przedstawiciele sieci, docelowo do końca loku zaplanowano otwarcie pięciu placówek sieci.

APS Apteki działa na obszarze całego kraju. Firma chętnie otwiera nowe lokale w galeriach i centrach handlowych. Apteki funkcjonują już między innymi w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku , Galerii Victoria w Wałbrzychu czy Galerii Hossa w Kielcach. Sklepy tej sieci obecne są również w takich miastach jak Wrocław, Świdnica, Gliwice, Rybnik, Katowice, Bytom, czy głównych aglomeracjach Dolnego i Górnego Śląska.

Firma oferuje leki gotowe, homeopatyczne, kosmetyki oraz środki i materiały opatrunkowe. Wykonuje również leki recepturowe. W ciągłej sprzedaży w aptekach znajduje się blisko 10 000 pozycji leków.

Teraz lokal APS Apteki będzie dostępny również w E.Leclerc – jednym z trzech hipermarketów tej sieci działających w Warszawie. W tym przypadku, proces negocjacyjny odbywał się z udziałem firmy doradczej – międzynarodowej agencji nieruchomości Savills.

Obiekt ma powierzchnię sprzedaży około 11 700 metrów kwadratowych, z czego powierzchnia butików galerii to około 1 400 metrów kwadratowych. Najemcami galerii są między innymi Jysk, Triumph, 5àSec, optyk, kwiaciarnia, sklep obuwniczy Zaak, bank PKO, lokal Nasz Naleśnik.