Tereny w Rzeszowie to działki o powierzchni 2,7 ha oraz 0,8 ha. Zgodnie z prawomocnym planem zagospodarowania terenu, przeznaczone są pod budowę obiektów handlowo-usługowych o powierzchni odpowiednio: powyżej 2 tysięcy metrów kwadratowych i poniżej 2 tysięcy metrów kwadratowych. – Główne atuty nieruchomości to dobra lokalizacja na przedmieściach Rzeszowa z dogodnym połączeniem z centrum miasta oraz sąsiedztwo popularnych obiektów – Auchan i Leroy Merlin – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Łukasz Tomczak, Marketing Manager.

Działka w Jastrzębiu Zdrój to teren o powierzchni ponad 1,4 ha w ścisłym centrum miasta, przy głównej arterii komunikacyjnej – ul. Jana Pawła II. Niezabudowana nieruchomość z pełnym dostępem do sieci elektrycznej, wodnej, gazowej, kanalizacyjnej i teleinformatycznej jest przeznaczona pod działalność handlowo-usługową o powierzchni powyżej 2 tysięcy metrów kwadratowych.

Sprzedaż działek to element planowego działania grupy Caelum, która skupia się obecnie na realizacji centrum handlowego Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim o powierzchni całkowitej 75 tysięcy metrów kwadratowych (otwarcie nastąpi w I kwartale 2012) oraz centrum handlowego Park Lake Plaza w Bukareszcie o powierzchni całkowitej 180 tysięcy metrów kwadratowych, które zostanie oddane w III kwartale 2013 roku.

Więcej szczegółów na stronie www.gruntynasprzedaz.pl