Na potrzeby sklepu Big Star Shoes and Accessories wynajęto powierzchnię 62 metrów kwadratowych. To nowatorski dla sieci koncept. Do tej pory Big Star kojarzył się bowiem z propozycją odzieży dżinsowej. W nowym salonie klienci odnajdą obuwie, w tym produkty w seriach limitowanych, oraz akcesoria galanteryjne.

W Centrum Handlowym Warszawa Wileńska już niedługo zacznie działać również sklep Diva. Biżuteryjna oferta firmy będzie dostępna w lokalu o powierzchni 25 metrów kwadratowych, zlokalizowanym na parterze obiektu. Diva jest częścią największego w świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii (ponad 4000 sklepów w 26 krajach świata). Współpracują z nią takie marki jak Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins.

Ostatnio CH Warszawa Wileńska poddano odświeżeniu. Zmiany miały na celu poprawę estetyki obiektu i podniesienie komfortu robienia zakupów. W budynku zainstalowano nowe oznakowania, ułatwiające poruszanie się po galerii. Doświetlono też wejścia od parkingów. Natomiast na II piętrze zaaranżowano specjalny kącik dla dzieci.

Od początku czerwca CH Warszawa Wileńska stworzyło też swój profil na portalu Facebook: www.facebook.com/CHWarszawaWilenska. Klienci mogą tam śledzić aktualne promocje oraz wydarzenia organizowane w centrum.