Takumi Sushi Bar mieści się na powierzchni blisko 83 metrów kwadratowych. Firma serwuje sushi przygotowywane na miejscu, a dzięki zastosowaniu rozwiązania z ruchomą taśmą klient może wybierać ulubione zestawy. Lokal jest przykładem “kaiten sushi” – restauracji, w której płaci się od ilości talerzyków.

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy mieści się w sumie około 190 sklepów, punktów usługowych i kawiarni. Najemcy skupieni są na powierzchni 42 tysięcy metrów kwadratowych. Natomiast całkowita powierzchnia obiektu sięga 94 tysięcy metrów kwadratowych. Głównymi najemcami są hipermarket Real, salon RTV Euro AGD, Douglas, a w części modowej: Reserved, House, CCC. W Galaxy działają również restauracje KFC, McDonalds, PizzaHut. Na pięciu poziomach parkingu znajduje się ok. 700 miejsc parkingowych, dodatkowo pod budynkiem centrum do dyspozycji klientów jest parking na ok. 600 samochodów. Obiekt został zaprojektowany przez polską pracownię architektoniczną OTH. Galaxy zostało otwarte w 2003 roku. Administratorem obiektu jest "Est-On Projekt Echo-17 sp. z o.o. spółka komandytowa. Firma ta odpowiada również za rekomercjalizację obiektu.

Pod koniec marca br. firma Echo Investments poinformowała o zamiarach powiększenia obiektu. W tym celu zawarła z Orbis umowę kupna-sprzedaży nieruchomości w Szczecinie, która sąsiaduje z centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy. Teren zostanie przeznaczony pod rozbudowę galerii.