Aweg ma w swojej ofercie markową biżuterię złotą, srebrną oraz ślubną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę, włoskiej marki Padovani. Aktualnie marka prowadzi pięć salonów: dwa w Opolu oraz po jednym w Poznaniu, Kędzierzynie-Koźlu i Skierniewicach.

Kawiarnia CAFEmania serwuje klientom różne rodzaje kawy, ciasta oraz desery lodowe. Dołączyła do takich najemców food courtu jak: resturacja KFC, lodziarnia Grycan, bar z sokami Smooth the Fruit, lokal Harissa Kebab oraz restauracja 3Razy, należąca do sieci samoobsługowych mulitfoodów oferujących głównie dania kuchni polskiej w postaci jedzenia na wagę.

Natomiast w lokalach Smyk i Power Fitness Premium Club trwają prace wykończeniowe. Sklepy zostaną otwarte za kilka miesięcy.

Projekt Turawa Park finansowany jest przez Standard Life Investements. Otwarcie galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku. Turawa Park to obiekt o powierzchni niemal 40 tys. mkw., zlokalizowany na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na prawie 75 mln euro. Inwestor sfinansował dodatkowo budowę połączenia z obwodnicą mającą umożliwić szybkie dotarcie do centrum Opola.

Helical Poland specjalizuje się w budowie sklepów wielkopowierzchniowych i centrów handlowych. W najbliższych latach zamierza oddać do użytku ponad 110 tys. mkw. w kolejnych projektach zlokalizowanych na południu Polski. Helical Poland poszukuje możliwości inwestycyjnych w największych polskich aglomeracjach. W strefie zainteresowań firmy mieszczą się istniejące obiekty, tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową oraz projekty typu joint-venture.