Wśród klientów firmy Posiflex na świecie są Pizza Hut, KFC, Subway, Spar i Dunkin Donuts oraz wielu innych. – Klientów w Polsce jest co najmniej kilkuset – mówi Błażej Byczkowski, Produkt Manager ze spółki Softech, generalnego dystrybutora produktów marki Posiflex w Polsce. Wśród klientów Softechu jest kilka dużych sieci handlowych, gastronomicznych i usługowych. Są też mniejsze firmy.

Najczęściej sprzedającym się produktem jest wodoodporny terminal 15-calowy KS-6815 (komputer z monitorem dotykowym), który cieszy się szczególną popularnością w punktach gastronomicznych. – Można go zalać wodą i dalej na nim pracować – chwali urządzenie Byczkowski.

Firma Posiflex posiada laboratoria i fabryki na Tajwanie oraz światową sieć sprzedaży. Swoje siedziby otworzyła między innymi w USA, Chinach, Malezji, Argentynie oraz Niemczech. Firma Softech, wyłączny dystrybutor w Polsce, znana jest na rynku gastronomicznym z produkcji najpopularniejszego oprogramowania dla gastronomii: „Gastro POS/SZEF”. To kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży, rozliczenia oraz kontroli utargów, magazynów i kalkulacji w gastronomii. Z programów Gastro korzysta w Polsce ponad 7000 punktów gastronomicznych. W ofercie jest oprogramowanie: Gastro POS oraz Gastro Szef.

Sklep działa pod adresem http://sklep.posiflex.com.pl