Najemcami jednokondygnacyjnego pasażu przy ul. Bankowej są: apteka Lykos Farm, drogeria Sylwia, sklep mięsny sieci JAF, kawiarnio-cukiernia Małpka Cafe oraz dyskont odzieżowy SNC. Powierzchnia użytkowa pasażu to 910 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów oddano 55 miejsc parkingowych.

Twórcą spółki Czerwona Torebka SA (dawna nazwa Świtalski & Synowie spółka akcyjna) jest Mariusz Świtalski, który działalność na rynku handlu i nieruchomości rozpoczął w 1987 roku. W ciągu kilkunastu lat zespół firmy Czerwona Torebka zbudował trzy ogólnopolskie sieci handlowe (Eurocash, Biedronka, Żabka), zaliczane do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. Wszystkie trzy sieci zostały przez spółkę Świtalskiego sprzedane w latach 1995-2007.

Koncepcja pasaży handlowych Czerwona Torebka skierowana jest do klientów w mniejszych miejscowościach. Każdy jednokondygnacyjny kompleks (zaprojektowany w oparciu o nowoczesną technologię stalowych konstrukcji szkieletowych) będzie składać się z modułów po 60 metrów kwadratowych powierzchni każdy. Dzięki "segmentowej" formule inwestycji lokale można dowolnie łączyć w miarę potrzeb najemcy. Sklepy będą miały oddzielne wejścia wprost z parkingu. Pasaże handlowe Czerwona Torebka będą zlokalizowane w miejscach, w których odbywa się intensywny ruch samochodowy oraz pieszy, czyli na gęsto zaludnionych osiedlach, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz w ważnych strefach usługowo – handlowych.

Drugi obiekt w Żorach zostanie otwarty na przełomie 2011 i 2012 roku przy ulicy Sądowej. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie 927 mkw. Projektantem obydwu pasaży handlowych Czerwona Torebka na terenie Żor jest biuro Archi Development sp. z o.o. z Poznania. Trwają rozmowy z zainteresowanymi wynajmem powierzchni handlowej. Potencjalni najemcy mogą kontaktować się z Działem Komercjalizacji spółki Czerwona Torebka.