Atlas Estates, zarządzająca galerią usługowo-handlową w warszawskim budynku Millennium Plaza, realizuje nową strategię komercjalizacji. Firma dostosowuje profil najemców z części handlowej do potrzeb firm wynajmujących powierzchnie biurowe. Z tego powodu firma tak aktywnie przystąpiła do rekomercjalizacji obiektu.

Wśród nowych najemców znalazło się biuro podróży Thomas Cook, prowadzone przez firmę Neckermann Polska. Do galerii wprowadzono też kwiaciarnię Mandagora oraz sklep z bielizną Triumph. Największą powierzchnię, ponad 270 mkw., wynajęła restauracja Kantina, oferująca kuchnię europejską i włoską. W części galerii, w której znajdują się przychodnie lekarskie, wkrótce otworzy swoje podwoje również Kamax Estetyka, świadcząca usługi medycyny estetycznej.

– Pozostałe wolne lokale usługowo-handlowe planujemy przeznaczyć na ekskluzywne butiki lub punkty obsługujące najemców budynku. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z firmą jubilerską, z dystrybutorem ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz oraz z delikatesami – mówi Ewa Janiszewska, pełnomocnik zarządu ds. powierzchni komercyjnych w Atlas Estates. – Dla potencjalnych klientów mamy jeszcze do dyspozycji powierzchnie handlowe od 20 do nawet 650 mkw. w bardzo konkurencyjnych cenach – od 20 do 30 euro za metr kwadratowy – dodaje.