Firma zamierza zwiększać sukcesywnie ilość sklepów, wybierając lokalizacje z potencjałem sprzedażowym, przede wszystkim w kluczowych centrach handlowych. Obecnie poszukuje partnerów zainteresowanych konceptem i podjęciem współpracy w ramach projektu. Jak informuje spółka – koncept Big Star Shoes and Accessories jest odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące z rynków, tak polskich, jak i zagranicznych, na których obecnie działa marka.

Big Star Shoes and Accessories powstał z myślą o rozszerzeniu dotychczasowego zakresu działania, poprzez zwiększenie samej oferty sieci. Ograniczona ilość miejsca w sklepach denimowych zawęża ekspozycję kolekcji butów i akcesoriów z szerokiej i różnorodnej oferty, stąd potrzeba nowego konceptu sklepu sprofilowanego na ten asortyment.

Spółka Big Star Limited, do której należy Big Star Shoes and Accessories, wychodzi na rynek z ofertą skierowaną z jednej strony do obecnych klientów marki Big Star, z drugiej strony firma chce zyskać również zainteresowanie ze strony nowych nabywców, np. poprzez wprowadzenie bardziej odważnych wzorów i nietuzinkowych rozwiązań.