Galeria Batory w Giżycku

Spółka Batory Giżycko, będąca częścią grupy kapitałowej Pomorze Inwestment, poinformowała o rozpoczęciu procesu komercjalizacji giżyckiej galerii. Do wynajęcia jest 2 900 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Na trzech poziomach znajdzie się około piętnastu najemców w tym między innymi sklep spożywczy, drogeria, sklep RTV oraz kilkanaście sklepów innych branż. Za komercjalizację odpowiada Anna Głodowska.

Jak już informowaliśmy, Galeria Batory powstanie przy ulicy Warszawskiej w Giżycku, jednej z głównych trakcji miasta w województwie warmińsko-mazurskim. Aktualnie mieści się tam budynek o charakterze handlowo-usługowym. Obiekt ten zostanie przebudowany i unowocześniony.

Powodzenie przedsięwzięciu ma zapewnić lokalizacja – galeria handlowa powstanie na początku jednej z planowanych w Giżycku inwestycji, czyli Eco Mariny (największy na Mazurach nowoczesny port pasażerski nad jeziorem Niegocin).

Za stworzenie galerii odpowiada Batory Giżycko sp. z o.o. Firma, podobnie jak Centrum Handlowe Batory SA (właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni) oraz Batory Development sp. z o.o. (właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy), wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od roku 2004.