Sklep C&A w Turawa Park z odzieżą dla całej rodziny będzie drugim punktem handlowym sieci w Opolu. Klienci będą mogli zrobić w nim pierwsze zakupy najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu. Będzie to kolejny z ponad 1 400 sklepów sieci, działających w 19 krajach. Na świecie C&A przyciągaj łącznie ponad dwa miliony klientów dziennie.

W opolskim Turawa Park, C&A dołączy do listy około 70 najemców. Ich salony działają w obiekcie o powierzchni około 40 tysięcy metrów kwadratowych. Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora, Smyk, Deichmann, CCC, Empik, KFC, Grycan, City Sport, Apart, Takko Fasion i Cubus.

Wynajmem powierzchni handlowej w obiekcie zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

Projekt został oddany do użytku w kwietniu br. Całkowitą wartość inwestycji szacuje się na około 75 milionów euro. Inwestorem projektu jest Standard Life Investements. Deweloperem natomiast – Helical Poland, spółka zależna Helical Bar plc, brytyjskiej firmy inwestycyjno-deweloperskiej, notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. W Polsce pierwsze biuro Helicala powstało w Warszawie w 2005 roku, drugie w Krakowie, trzy lata później.