Dekada w Myślenicach

– Dekada Myślenice to pierwszy uruchomiony przez nas obiekt, wchodzący w skład nowej sieci centrów handlowych Dekada – informuje Aleksander Walczak, prezes Grupy Foren. – Zlokalizowanie centrum przy dworcu, znajdującym się na popularnym szlaku komunikacyjnym, jest olbrzymią zaletą naszego projektu. Takie sąsiedztwo generuje bowiem duży ruch klientów. Dlatego wierzę w sukces Dekady Myślenice – dodaje.

Powierzchnia najmu Dekady zajmuje 3 400 metrów kwadratowych. Centrum zostało już skomercjalizowane w 90 procentach. Wśród najemców, których sklepy zostaną otwarte wraz z inauguracją obiektu są między innymi supermarket Tesco, drogeria Rossmann, Empik, sklep obuwniczy CCC, sklep z odzieżą i artykułami codziennego użytku Pepco, sklep z obuwiem Laura Messi, Play, a także Apteka Zdrowie.

Deweloperem Dekady jest Grupa Foren. Spółka powstała w 2007 roku. Jej celem jest realizacja inwestycji głównie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obecnie portfolio Grupy to projekty liczące łącznie 70 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). W jego skład wchodzą galerie i centra handlowe zlokalizowane w średniej wielkości miastach w całej Polsce: Olsztynie, Nysie, Myślenicach, Malborku, Skierniewicach Sieradzu i Żyrardowie.