Lee Cooper jako pierwszy z grona trzech nowych najemców otworzył swój butik w galerii Agora Bytom. Lokal zajmuje 99 metrów kwadratowych i znajduje się na pierwszym piętrze. Lee Cooper sprzedaje odzież jeansową. Firma jest obecna w 40 krajach na całym świecie. Aktualnie sieć posiada 43 sklepy Lee Cooper oraz 6 sklepów outlet Lee Cooper w Polsce. Większość salonów flagowych mieści się w centrach handlowych: Galeria Jurajska Częstochowa, Galeria Krakowska, Manufaktura w Łodzi, Zakopianka Kraków, M1 Czeladź, M1 Warszawa, Plaza Lublin, M1 Częstochowa.

Jesienią sklepy w centrum otworzą także: Bytom oraz Mohito. Salon bytomskiej marki będzie miał 117 metrów kwadratowych. Będzie się mieścił na parterze. Firma Bytom oferuje współczesne męskie krawiectwo oraz usługę „Szyty na miarę”, która pozwala na stworzenie garnituru dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Bytom obecnie posiada ponad 58 sklepów firmowych w całej Polsce.

Na poziomie 0 powstanie również butik Mohito, marki należącej do Grupy LPP. Lokal powstanie z połączenia dwóch sklepów, a jego powierzchnia przekroczy 213 metrów kwadratowych. Kolekcje dostępne w butikach Mohito zostały pomyślane jako propozycja dla młodych kobiet. Obecnie sieć liczy w Polsce ponad 57 lokalizacji.

Nowe sklepy dołączą do tych, które już od kilku tygodni działają w Agorze. W galerii już robić zakupy w sklepach marki Lindex i Trendy4Ever i skorzystać z szerokiego wyboru soczewek kontaktowych w sklepie Szkla.com. Wkrótce powiększy się także oferta usługowa Agory. Na terenie galerii otwarte zostaną kwiaciarnia i zakład fryzjerski.