Umowa najmu z właścicielem sieci Cubus została już podpisana. W Galerii Pomorskiej wynajęto lokal o powierzchni 700 metrów kwadratowych, w części dedykowanej modzie. Salon tej marki zostanie otwarty jeszcze przed końcem tego roku. Sieć dołączy do obecnych już w galerii najemców takich jak H&M, Reserved, Cropp Town, Tally Weijl, KappAhl oraz Camaieu.

Nieco wcześniej sfinalizowane zostały też kontrakty z salonem fryzjerskim Jean Louis David, którego otwarcie odbędzie się także pod koniec 2011 roku, oraz Six Accessories (sklep tej sieci już działa).

Nowi najemcy dołączą do funkcjonujących obecnie w Galerii Pomorskiej marek: Douglas, Bolero oraz Delta Sport, którzy w ciągu ostatniego miesiąca również podpisali nowe umowy najmu z centrum handlowym.

– Kiedy w 2010 roku nabyliśmy Galerię Pomorską, wprowadziliśmy w życie plan jej rewitalizacji, który obejmuje zaprezentowanie nowych marek, a także wdrożenie programu odświeżenia obiektu w celu stworzenia wygodnego i nowoczesnego miejsca handlowego dla naszych klientów – powiedział Shane Scott, dyrektor Property Resolution, właściciela Pomorskiej. – Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie podamy informacje na temat kolejnych sfinalizowanych umów najmu – zapowiedziała natomiast Magda Kondeja, Leasing Manager w Galerii Pomorskiej z firmy Balmain Asset Management.