Klub fitness pod szyldem Pure będzie dysponował powierzchnią 1200 metrów kwadratowych. To 21. salon sieci, która prowadzi działalność w trzech formatach: Pure Health & Fitness (m.in.: Blue City Warszawa, Galeria Kazimierz Kraków, Manufaktura Łódź), Pure Platinium (Cuprum Arena Lubin, Złote Tarasy Warszawa, Bonarka City Center Kraków) i Fitness (m.in.: Agora Bytom, Klif Gdynia, renoma Wrocław). Wkrótce firma uruchomi kolejny punkt typu fitness w rozbudowanej Galerii Echo w Kielcach.

– Tworzymy mocną ofertę – kombinację bogatych usług i najemców z różnych branż. Wybieramy znane i popularne marki, nieobecne do tej pory w Toruniu. Toruńska Plaza będzie centrum kompletnym, oferującym swoim klientom nie tylko szerokie możliwości zakupów, ale też atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu: od klubu fitness Pure, przez ośmiosalowe kino Cinema City, po centrum rozrywki Fantasy Park i liczne restauracje – podsumowuje Agnieszka Baczyńska, dyrektor Działu Najmu Plaza Centers (Poland).

Plaza Centers N.V. to jeden z największych deweloperów centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka jest obecna w regionie od 1996 r., koncentruje się na szybko rozwijających się rynkach, takich jak: Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Grecja, oraz w Indiach. Firma zrealizowała już 30 projektów. Kolejne 30 jest w trakcie realizacji. W Polsce spółka zrealizowała 9 projektów. W 2010 Plaza Centers otworzyła 2 centra handlowo-rozrywkowe: w Zgorzelcu i Suwałkach oraz rozpoczęła budowę kolejnego – Toruń Plaza. Na lata 2011/2012 deweloper ogłasza kolejne otwarcia projektów będących aktualnie w budowie: Torun Plaza (Polska), Kragujevac Plaza (Serbia), Pune (Indie). Od listopada 2006 Plaza Centers N.V. jest notowana na giełdzie w Londynie, a od października 2007 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.