Park Handlowy Batory w Bydgoszczy

W ubiegłym tygodniu zarządcy Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy podpisali umowę najmu na lokal o powierzchni 996 metrów kwadratowych. Tym samym oferta obiektu została poszerzona o wielobranżowy Chiński Market. Nowy najemca planuje rozpocząć działalność na początku września bieżącego roku.

W związku z finalizacją tej umowy, w bydgoskim Batorym pozostała już ostatnia wolna przestrzeń handlowa – moduł o powierzchni około 620 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest w sąsiedztwie lokalu Sport Styl oraz salonu meblowego Kler.

Park Handlowy Batory mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Pomorskiej oraz marketu budowlanego OBI. Obiekt zajmuje 8,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W jego obrębie funkcjonować będzie parking naziemny ze 180 miejscami postojowymi.

Wśród najemców wchodzących w skład projektu są między innymi: „Piotr i Paweł”, sieć odzieżowa TK Maxx, Komfort, Chiński Market, salon mebli Kler, Vinotti oraz Hobby, a także sieć sportowa SportStyl.

Właścicielem obiektu jest spółka Batory Development, przynależąca do grupy kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku.