Lokal Noodle w Pudle o powierzchni 50 metrów z wejściem od strony parkingu znajduje się pomiędzy pizzerią Donna Diablo a apteką Arnika na parterze jednopoziomowego centrum. Lokal został otwarty 2 lipca.

Z kolei 75-metrowa Quchnia znajdzie się przy salonie Spotline i Empiku. Na koniec sierpnia planowane jest również otwarcie salonu optycznego Perfekt Optics o powierzchni 41 metrów oraz Prezenciarni – Tęczowa Kuchnia z drobnymi artykułami gospodarstwa domowego, zastawami i akcesoriami kuchennymi.

Centrum Skorosze zostało otwarte w grudniu 2007 roku. Było to pierwsze w Polsce centrum typu convenience. Centrum jest jednokondygnacyjne, do większości sklepów wchodzi się bezpośrednio z parkingu. Do największych najemców należą delikatesy Alma (2760 mkw.), czteropoziomowa sala zabaw dla dzieci Kraina Zabawy Tęcza (940 mkw.), sklep Komfort (775 mkw.), Smyk (730 mkw.), Empik (590 mkw.), Deichmann (475 mkw.) i Douglas (180 mkw). Wśród 50 najemców centrum są także: CCC, Aspent, Drogeria Natura, 5.10.15, Flugger, Bank Millennium i Coccodrillo. Działa tu pięć rodzinnych restauracji –włoska, ekskluzywna chińska, sushi, tajska oraz pizza prosto z pieca

Centum ma 13,2 tysięcy metrów powierzchni całkowitej i 12 tysięcy metrów powierzchni najmu.  Znajduje się przy ul. Gen. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4 w Warszawie, obok Leroy Merlin przy Alejach Jerozolimskich 244. Jego otoczenie stanowią osiedla mieszkaniowe w Ursusie i Włochach oraz w zachodnich dzielnicach Warszawy. Centrum jest zarządzane przez właściciela, firmę I.I.C. Retail sp. z o.o.