Największymi dotychczas najemcami są TK Maxx (2 460 mkw.), Media Markt (1 115 mkw.), Reserved (955 mkw.) i Deichmann (775 mkw.). W galerii znajdują się ponadto: księgarnia Matras, Cafe Chopin, Kooke, Swiss, Lavard, Gatta, Mc Arthur, 4F Sport Performance, Jacqueline Riu, Ecco, Zoo Natura, Rossmann, VIP Collection, Douglas, Świat Spinek, Mohito, Golden Rose.

Centrum handlowe M1 Kraków zostanie powiększone z około 43 tysiący metrów do około 52 tysięcy. Znajdzie się w nim 117 lokali. Centrum zlokalizowane jest przy alei Pokoju 67 w krakowskiej dzielnicy Czyżyny.

Właścicielem centrum jest Apollo Real Estate Advisors L.P. Jest to globalna firma zarządzająca funduszami inwestującymi w nieruchomości. Za pośrednictwem swojej spółki zależnej, Apollo International Real Estate Fund L.P., we współpracy z Rida Development Corporation, zawarły umowę kupna skupionych w sieci Metro 28 centrów handlowych i sklepów wolnostojących na terenie Polski. Do zakupionego portfela należy również dziewięć centrów handlowych skupionych wokół hipermarketów M1, na czele z flagowymi centrami w Warszawie i Krakowie.

W Polsce Apollo Real Estate Advisors wraz Rida Development reprezentowane są przez spółkę Apollo-Rida Poland sp. z o.o.

Centra Handlowe "M1" zarządzane są przez Metro Group Asset Management sp. z o.o.