Bed&Breakfast Home jest polską marką powstałą w 2003 roku w Warszawie. Firma prezentuje własne koncepcje dekoracji wnętrz. Dodatki oraz drobiazgi dekoracyjne uzupełniają kolekcję mebli. W ofercie firmy znajdują się również ubrania i kosmetyki do domowego SPA. Oferta firmy obejmuje obecnie sześć linii produktowych: meble, oświetlenie, łazienka, dodatki i akcesoria, tkaniny i tapety, muzyka i książki.

B&B Home to koncept łączący nowoczesność z klasyką. Współczesny styl modern classic skierowany jest zwłaszcza do osób ceniących wygodę, elegancję i oryginalność. Produkty oferowane przez Bed&Breakfast Home zachowują przy tym prostotę formy.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych, a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150. Wiele z marek gdyńskiego Klifu pojawiło się w Trójmieście po raz pierwszy. Należą do nich: Bagatt, Bandolera, Carl Gross, Escada Sport, Furla, Gerry Weber, Matinique, Patrizia Pepe, Pinko, PlusIT, Pollini, Sisley, Stefanel, a także Calvin Klein Jeans, Guess, Marks&Spencer, Part Two oraz stoisko Dyrberg/Kern.