Ochnik to polska firma z ponad 20-letnią tradycją, oferuje odzież i galanterię skórzaną. Benetton jest włoską firmą odzieżową, dostarcza ubrania, akcesoria i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Vanila oferuje kostiumy i garnitury oraz eleganckie kolekcje wieczorowych ubrań, torebek i dodatków. Natomiast francuski Promod znany jest z nowoczesnej odzieży dla kobiet.

– Poszerzając ofertę galerii o kolejne marki ze świata mody chcieliśmy podkreślić, że Centrum Handlowe Janki to miejsce odpowiednie dla klientów, dla których styl ma duże znaczenie – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Handlowego Janki. – Profil naszego centrum skupia się na modzie i głównie z nią chcemy być kojarzeni – dodaje.

Centrum Handlowe Janki jest zarządzane przez Grupę Apsys. Firma zajmuje się kompleksową obsługą centrów, począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.

Właścicielem Centrum Handlowego Janki jest firma GE Capital Real Estate, działająca na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma posiada 80 miliardów dolarów aktywów. Jest obecna na 31 rynkach, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Australii i Nowej Zelandii.