Restauracja o powierzchni około 136 metrów kwadratowych powstanie na parterze Centrum Handlowego Batory w Gdyni, vis-a-vis salonu Filippo. Natomiast w części gastronomicznej galerii działają już takie restauracje i kawiarnia jak Gusto Italiano, In Medio Cafe, kawiarnia Mariola, Sfinks oraz Tea For You.

W gdyńskiej galerii działalność prowadzi około 70 innych najemców. Operatorem spożywczym jest Bomi. Wśród sklepów modowych obecne są tu między innymi Reserved, House, Cropp Town, Mediolan, En Voge, ABM Concept. Klienci mają również dostęp do sklepów obuwniczych – między innymi CCC, Gino Rossi, Ryłko, Ambra. W obiekcie znajdują się także sklepy z asortymentem sportowym, salony kosmetyczne, punkty prowadzące sprzedaż prasy i drobnych artykułów FMCG, a także salony usługowe sieci telefonii komórkowych, banki.

Inwestorem Centrum Handlowego Batory jest grupa kapitałowa Pomorze Inwestment, która na krajowym rynku nieruchomości działa od 2004 roku. W jej skład wchodzą: Centrum Handlowe Batory SA (właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni), Batory Development Sp. z o.o. (właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy) oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. (w posiadaniu spółki jest Galeria Batory w Giżycku).