Jak na Quiosque, salon jest niewielki. Jak wynika z informacji na stronie firmy, jednym ze standardowych wymogów, jakie Quiosque stawia franczyzobiorcom, jest posiadanie prawa do lokalu o powierzchni miedzy 90 a 150 metrów kwadratowych. Podstawowym zaś wymogiem jest kwota, którą franczyzobiorca musi zainwestować. Wynosi ona co najmniej 70 tysięcy złotych netto, bez kosztów remontu. Do tego dochodzi 16 tysięc złotych netto opłaty wstępnej za projekt architektoniczny, pilotaż i marketing otwarcia. Wymagane jest też zabezpieczenie w postaci weksla in blanco wraz z porozumieniem wekslowym (lub kaucji zwrotnej bądź gwarancji bankowej) w kwocie 40 tys. zł. Nie ma natomiast opłat za udzieleni licencji.

Quiosque lokalizuje swoje sklepy w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Najczęsciej salony znajdują się w galeriach lub na ulicach handlowych. Dla franaczyzobiorców lokalizacja wymaga akceptacji ze strony właściciela marki. W razie konieczności Quiosque udziela franczyzobiorcom pomocy w doborze lokalizacji sklepu, a nawet bierze udział w negocjacjach z centrum handlowym.

Franczyzodawca oferuje także pomoc w realizacji projektu architektonicznego i pozyskania zezwoleń budowlanych. Zapewnia zaplecze marketingowe, zabezpiecza ofertę towarową i odbiera niesprzedany towar po sezonie. Pomaga także w szkoleniach pracowników oraz weryfikacji personelu na etapie naboru i pracy bieżącej. Sieć ma równiez salony własne, jednak większość stanowią sklepy franczyzowe. 

W ofercie Quiosque znajdują się zarówno kolekcje dzienne, jak i wieczorowe dla kobiet. Kolekcje uzupełnia duży wybór dodatków i biżuterii. 

Właścicielem Centrum Handlowego Plejada Bytom jest Atrium European Real Estate, która na terenie Polski jest w trakcie realizacji inwestycji deweloperskich w Kaliszu, Płocku i Lublinie. Kolejne projekty planowane są w Jastrzębiu Zdroju, Wałbrzychu i Gdańsku. Spółką zarządzającą portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich jest Manhattan Real Estate Management sp. z o.o..

Plejada Bytom posiada ponad 80 sklepów polskich i światowych marek m.in. H&M, Reserved, Bata, CCC, Rossmann, Empik, RTV Euro AGD, Jysk i Komfort. Na terenie obiektu działa bezpłatny dostęp do Internetu. Plejada ma także 1500 miejsc parkingowych. Obiekt w całości dostępny jest dla osób niepełnosprawnych.