Odzieżowy salon Yoshe w rzeszowskim centrum handlowym Millenium Hall zajmie lokal o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Sklep zostanie zlokalizowany na poziomie pierwszym. Klientki znajdą w nim odzież zarówno do pracy, jak i na okazjonalne wyjścia. Salon zostanie otwarty wraz z inauguracją centrum handlowego, czyli w październiku 2011 roku.

W tym samym czasie działalność rozpoczną również między innymi takie sklepy jak Sephora, Intersport, restauracja La Grotta, kawiarnia Wayne’s Coffee, jak również klub fitness działający w sieci Pure Health & Fitness. Niedawno ogłoszono, że umowa najmu została z nimi podpisana. W sumie w rzeszowskim obiekcie handlowym będzie funkcjonować około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych.

Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Centrum zlokalizowane jest przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto oraz Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o., której prezesem jest Marta Półtorak.