Wojciech Cieślak

Spółka Echo Investment poinformowała, że wkrótce po otwarciu CH Echo Kielce (19 sierpnia), przystępuje do intensywnych działań związanych z budową Outlet Park Szczecin, bełchatowskiej Olimpii, Galerii Veneda w Łomży i Galerii Amber w Kaliszu. – Szczegóły dotyczące tych projektów zostaną zaprezentowane podczas targów Shopping Center Forum & Trade Fair – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marcin Materny, dyrektor działu centrów handlowych Echo Investment. – Będzie to też okazja do pokazania naszych kolejnych projektów jak Metropolis w Poznaniu, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Arena w Słupsku, ale także realizowanych przez Echo inwestycji zagranicznych – informuje. Pełna oferta spółki będzie dostępna na stoisku firmy. – Do rozmów zapraszamy w szczególności najemców, przedstawicieli sieci i ich franczyzobiorców, zainteresowanych współpracą z nami – dodaje Materny.

W konferencji Shopping Center Forum & Trade Fair udział zapowiedział również inny przedstawiciel Echo Investment. Marek Gładki, kierownik zespołu komercjalizacji centrów handlowych, weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym warunków finansowania rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce. Program konferencji jest dostępny na www.shoppingcenter.pl.

Targi Shopping Center Forum & Trade Fair 2011 to najważniejsze spotkanie branży rynku centrów handlowych w Polsce. 8 i 9 września 2011 roku w warszawskim hotelu Hilton już po raz XIII spotkają się szefowie spółek deweloperskich, przedstawiciele inwestorów i zarządców oraz najemców.