Multifood STP jest spółką akcyjną i właścicielem czterech własnych lokali działających w obrębie galerii handlowych: w Pasażu Grunwaldzkim, Magnolia Parku, CH Marino oraz przy ul. Kuźnicza 10 we Wrocławiu. Obecnie sieć posiada również lokale franczyzowe: w CH Forum w Gliwicach, Galerii Jurajskiej w Częstochowie, Pasażu Łódzkim w Łodzi i w CH Korona we Wrocławiu.

– Otwarciu nowego punktu towarzyszyła kampania reklamowa, mobil, reklama prasowa w Metrze, rozdawanie ulotek, banery reklamowe i spoty w stacjach radiowych: ESKA, RMF MAXX, Antyradio. Już pierwszy dzień pokazał nam zainteresowanie mieszkańców Dąbrowy Górniczej, dla których sprzedaż jedzenia w systemie na wagę jest zupełną nowością – informuje Marzena Krupińska, dyrektor ds. rozwoju sieci Multifood STP SA.

Jak wylicza, restauracja obsługuje około 600 klientów dziennie. –  Nowa restauracja rozpoczęła działalność od promocji: cały asortyment od dnia otwarcia do 17 lipca jest sprzedawany za połowę ceny, pod hasłem: testuj nas za połowę ceny. Tego typu promocje mają na celu zachęcenie wszystkich nowych klientów do skorzystania z naszych usług. Średni obiad w czasie tych kilku dni kosztuje około 7, 50 zł, więc jest to cena na każdą kieszeń – dodaje Krupińska.