W Focus Mall segment urody reprezentowany był dotychczas przez drogerię sieci Rossmann oraz perfumerię Douglas.

W sieci Organique sprzedawane są naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. Firma powstała 1 czerwca 2000 roku jako jednoosobowa manufaktura. Tomasz Czarski, pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe. Wprowadził i wypromował sklepy typu mydlarnie.

Od 2004 roku firma zaczęła sprzedaż za granicę – początkowo do Norwegii i Niemiec, dzisiaj kosmetyki Organique znane są również w Grecji, Rumunii, Rosji, Szwecji, Ukrainie, Białorusi, na Węgrzech i we Włoszech. W 2005 weszła na rynek pierwsza linia kosmetyków do ciała. Do sprzedaży zostały wprowadzone również olejki eteryczne i akcesoria z ceramiki, szkła, drewna.

Od 2006 roku firma rozpoczęła budowę sieci salonów franczyzowych. Dziś jest ich ponad dwadzieścia w Polsce oraz kilka poza granicami kraju (Rosja i Szwecja). Większość salonów znajduje się w dużych miastach (Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Lublin, Białystok i inne), nierzadko w centrach handlowych.

Focus Mall znajduje się w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Liczy 75 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, w tym 35 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA). Mieści 100 sklepów, punktów usługowych oraz pięciosalowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.