Szeroka drewniana brama, nowe drewniane meble, jasne płytki na podłodze, jedna sala bez podwieszonego sufitu, a druga z zamkniętym pełnym sufitem i wykładziną – to niektóre ze zmian w wystroju.

– Postawiliśmy na możliwość szerokiej ekspozycji bagażu. Teraz dedykowana jest mu cała strefa. Nie ma problemu z dostępem do żadnej z walizek – każda jest na wyciągnięcie ręki. – tłumaczy Monika Wittchen, właścicielka marki.

Właścicielem VIP Collection jest firma VIP Style, należąca do Grupy Kapitałowej Wittchen SA. W ofercie marki znadujemy przede wszystkim bagaże, torby damskie i portfele. Sprzedaż bezpośrednia prowadzona jest w 26 punktach na terenie całego kraju. Dodatkowo firma jest obecna na rynku klienta biznesowego, na którym współpracuje z ponad 500 firmami.

Firma Wittchen SA została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena, a w 2010 roku została przekształcona w Grupę Kapitałową Wittchen SA, która jest operatorem dwóch marek Wittchen SA oraz VIP Collection. Natomiast w Palmirach pod Warszawą od stycznia 2011 roku działa nowoczesne Centrum Logistyczne firmy.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 ha. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów.