Firma będzie prowadzić swoją działalność na powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Zainstalowanych zostanie tu 12 w pełni zautomatyzowanych torów bowlingowych do gry w kręgle, stoły bilardowe, gry wideo i gry zręcznościowe, plac zabaw dla dzieci, sale urodzinowe i konferencyjna, a także dyskoteka z barem.

Fantasy Park jest siecią centrów rozrywki. Na terenie Polski firma lokuje swoje placówki w galeriach handlowych. Fantasy Park jest obecny między innymi w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Suwałkach, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Lublinie, Sosnowcu, Zgorzelcu, Bytomiu. Centra rozrywki tej sieci działają również w Republice Czeskiej i na Łotwie.

Toruń Plaza powstaje na terenie dawnego stadionu żużlowego Apatora, przy ulicy Broniewskiego. Na 40 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA), obok 140 sklepów, znajdzie się między innymi ośmiosalowe kino Cinema City. W centrum Toruń Plaza powstaną pierwsze w mieście salony należące do Grupy Inditex: Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti oraz Stradivarius. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu na 1100 miejsc. Centrum zostanie otwarte w IV kwartale 2011 roku.
Inwestorem jest firma Plaza Centers, która w planach ma jeszcze budowę galerii handlowej w Łodzi.