Poza salonem Bijou Brigitte, wśród najemców Centrum Handlowego NoVa Park znajdują się również Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard.

Komercjalizację obiektu realizuje inwestor, irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal. W tej chwili wynajęte zostało już 70 procent powierzchni handlowej. A oddanie obiektu do użytku planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku.

NoVa Park to Centrum Handlowe o zasięgu regionalnym zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchni 32400 metrów kwadratowych (powierzchnia najmu). Uruchomionych zostanie 140 lokali handlowo-usługowych, w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Generalnymi wykonawcami obiektu są Warbud i Mercury Engineering.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Natomiast Futureal jest węgierskim deweloperem i inwestorem z siedzibą w Budapeszcie. Jest jednym z liderów wśród deweloperów Europy Środkowo-Wschodniej. Firma prowadzi działalność deweloperską w zakresie obiektów handlowych, biurowych, mieszkalnych i użytku mieszanego, z projektami na Węgrzech, w Rumunii i w Polsce.