W sprawie sprzedaży prowadzone są już rozmowy – wynika z wypowiedzi udzielonej przez Jacka Rutkowskiego, prezesa Amici dla PAP. Firma nie wykazuje w tej sprawie pośpiechu. Z informacji udzielonych przez Rutkowskiego wynika, że spółka odrzuciła otrzymane już oferty kupna ze względu na zbyt niską oferowaną przez kontrahentów cenę.

Centrum Handlowe Panorama to obiekt, którego powierzchnia sięga 27 tysięcy metrów kwadratowych. Na tej przestrzeni miejsce znajduje około 90 salonów. Działają tu między innymi sklepy perfumeryjne, konfekcyjne, obuwnicze, dekoratorskie, jest także centrum odnowy biologicznej, galerie sztuki antycznej oraz współczesnej. Poza działalnością handlową Panorama dysponuje również powierzchnią biurową – wynajmują ją między innymi Bank PEKAO SA, firmy Ubezpieczeniowe PZU SA, TUiR WARTA SA.

Centrum Handlowe Panorama zostało otwarte w 1993 roku. Jest zlokalizowane w Warszawie, u zbiegu Al. W. Witosa i ul. Czerniakowskiej.

Amica jest jednym z liderów branży AGD. Zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego. Obecnie na eksport trafia ponad połowa produkcji firmy, założenia przewidują zwiększenie działalność eksportowej. Przedsiębiorstwo we Wronkach powstało w 1945 roku.