Do tej pory klienci sieci 5.10.15. korzystali z usług sklepu internetowego, ale prowadzonego przez partnera firmy Komex, właściciela marki. Teraz spółka zdecydowała się na wprowadzenie w życie planu stworzenia własnego sklepu internetowego. Firma przewiduje, że podjęte działania przyczynią sie do wzrostu odwiedzin strony www.51015kids.eu nawet o 50 procent.

Już w najbliższych dniach znana marka odzieży dziecięcej otworzy swój własny sklep internetowy. Sklep będzie oferował prawie trzy tysiące produktów, w tym asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów dla dzieci w wieku od niemowlęcia do gimnazjalisty. Dostawa zakupionego towaru będzie realizowana w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, koszt przesyłki – od 12 zł. W przyszłości firma przewiduje wprowadzenie możliwości odbioru zamówionych produktów w wybranym sklepie 5.10.15 na terenie całego kraju.

Na początku roku spółka zapowiadała, że szykuje się do otwarcia również do otwarcia około 40 placówek handlowych jeszcze przed końcem tego roku. kraju. Firma planuje otwarcia zarówno w centrach handlowych, jak i na głównych ulicach handlowych, w miastach powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Ubranka marki 5.10.15 można kupić w 160 sklepach na terenie całego kraju.