Z podanych przez Millenium Hall informacji wynika, że będzie to lokal o powierzchni 81 metrów kwadratowych. A nowa restauracja zostanie zlokalizowana na poziomie „2”. Co ważne, lokal Express Kuchnia Marche w Millenium Hall to pierwszy punkt franczyzowy tej marki.

Express Kuchnia Marche to sieć określana jako „mini-bazar kuchni świata”. Klienci mogą tu dowolnie komponować swoje dania. W ofercie do wyboru jest około 40 potraw. Sprzedaż produktów oparto o koncepcję jedzenia na wagę. Cena wyliczana jest od 100 gramów potrawy. Uruchomienie lokalu nowego najemcy nastąpi wraz z otwarciem centrum handlowego w Rzeszowie.

Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, na której znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Centrum zlokalizowane jest przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o., której prezesem jest Marta Półtorak. Pre-opening Millenium Hall odbył się 4 lipca 2011 roku.