Bolesławiec City Center powstanie w miejscu dawnego hotelu Piast przy ulicy Adama Asnyka, w centrum miasta w odległości 400 metrów od dworca PKP. Realizację inwestycji rozpoczęto na początku lipca tego roku. Mimo to, pierwsi najemcy już zostali pozyskani. Umowy najmu podpisały takie firmy jak: Polo Market, Pepco oraz sieć drogerii Rossmann. Inwestorem tego przedsięwzięcia jest Grupa Antan, dla której jest to pierwsze tego typu zlecenie wykonywane w Polsce. Kolejnym ma być, jak zapowiada zarząd, galeria handlowa w Kaliszu. Budowa tej ostatniej ma ruszyć za pół roku.

Czterokondygnacyjny kompleks będzie miał 4, 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1,2 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Z czterdziestu lokali handlowo- usługowych pięć będzie miało powierzchnię od 200 do 1 tysiąca metrów kwadratowych. Powierzchnia pozostałych trzydziestu pięciu lokali nie przekroczy 200 metrów kwadratowych.

Spółka Antan jest grupą przedsiębiorstw stworzoną w 1950 roku. Firma działa w obszarze nieruchomości. Obecnie realizuje projekty w czterech krajach. Oprócz Polski działa także w Niemczech, Izraelu i Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma już ponad 500 tysięcy metrów kwadratowych nieruchomości i zarządza majątkiem o wartości ponad miliarda euro.