Korona Kielce

Dostawy rozpoczną się już w IV kwartale tego roku, natomiast zakończenie zaplanowano na pierwszy kwartał 2012 roku. W myśl zapisów umowy, spółka dostarczy 8300 sztuk opraw, w tym oprawy zewnętrzne, między innymi Uran oraz oprawy oświetlenia wnętrzowego: Luna, Dosled, Multiline, Cosmo, Atrium.

W ostatnim roku spółka ES-System oświetliła już takie obiekty jak Mall of Ruse, Mall of Plovdiv, Mall of Sofia w Bułagarii, Plaza Centers w Suwałkach, Galeria Mazovia w Płocku, Galeria Słoneczna Radom, Agora w Bytomiu oraz Galeria Jurajska w Częstochowie.

Galeria handlowa Korona Kielce będzie liczyć 93 500 metrów kwadratowych. Obiekt powstanie w centrum miasta, w trójkącie ulic Warszawskiej, Polnej i Radiowej. Galeria zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2012 roku.

ES-System SA to polska firma działająca w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy Grupę Kapitałową z trzema własnymi zakładami produkcyjnymi. Strategia rozwoju ES-System zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.