New Yorker jest niemiecką marką odzieżową, wykreowaną w 1971 roku. Asortyment firmy tworzą marki własne, w tym Fishbone, Fishbone Sister, Amisu, Smog, Censored, Swimmwear i Accesories. Kolekcje oferowane w sklepach sieci mają trafiać przede wszystkim do młodych ludzi.

W sumie w rzeszowskim obiekcie handlowym będzie funkcjonować około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Wśród największych marek swoją obecność w galerii potwierdziły między innymi: Sephora, Intersport, restauracja La Grotta, kawiarnia Wayne’s Coffee. Pojawi się tu również klub fitness działający w sieci Pure Health & Fitness. Niedawno ogłoszono też, że umowę najmu lokalu w Millenium Hall podpisał również właściciel restauracji Express Kuchnia Marche. Ten lokal zajmie powierzchnię 81 metrów kwadratowych. Co ciekawe, Express Kuchnia Marche w rzeszowskim obiekcie będzie pierwszym punktem franczyzowym tej marki.

Centrum handlowe Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o., której prezesem jest Marta Półtorak. Galeria zostanie otwarta w październiku br.