Lokal wynajęty na potrzeby Camaieu będzie liczył 208 metrów kwadratowych powierzchni. Będzie to 109 sklep sieci w Polsce. Na świecie działa ich już ponad 1000, z czego połowa we Francji. Międzynarodowa sieć odzieżowa posiada aktualnie punkty handlowe zlokalizowane w 17 krajach.
Natomiast kielecki salon będzie pierwszym sklepem Camaieu w rejonie. Łącznie w centrum handlowym Korona Kielce ma działać około 160 sklepów i punktów usługowych. Jak zapewnia inwestor, wiele marek wchodzących do galerii, będzie debiutować na tutejszym rynku.

Najemca obiektu jest między innymi Multikino, a także jedyny w Kielcach klubu fitness z basenem, Studio Welnness and Spa oraz pierwszy województwie świętokrzyskim klub squash z pięcioma kortami. Całkowita powierzchnia obiektu to 93 tysięcy metrów kwadratowych.

Galeria Korona powstaje w centrum miasta, 250 metrów od kieleckiego rynku. Galerię bezpośrednio będą obsługiwały 23 linie autobusowe łączące wszystkie dzielnice Kielc. W odległości 500 metrów znajduje się również dworzec PKP oraz dworzec PKS. Otwarcie centrum planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Inwestorem galerii Korona Kielce jest Church Land Development, której głównym udziałowcem jest Dariusz Miłek.