Dom handlowy należący do rodziny Likusów, właścicieli m. in. ekskluzywnych hoteli, usytuowany jest w miejscu dawnego pawilonu Chemii. Inwestorem jest firma Wolf Immobilien Polen, a autorem projektu pracownia Kuryłowicz& Associates. Budynek w chwili obecnej ma ukończoną elewację. Trwają prace związane z wykończeniem wnętrza budynku.

Kompleks zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie domów handlowych: Galerii Centrum, Smyka i Empiku, w okolicy ulicy Chmielnej i Nowego Światu. Całkowita powierzchnia działki na której mieści się obiekt wynosi 2,67 tysięcy metrów kwadratowych. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 25,2 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestor przewidział prawie 12 tysięcy metrów kwadratowych pod wynajem. Resztę stanowić mają powierzchnie komunikacji, pomieszczenia techniczne oraz parkingi. Budynek będzie miał 11 kondygnacji (6 nadziemnych i 5 podziemnych). Do dyspozycji klientów  zostanie oddany także parking na 187 samochodów. Inwestor nie informuje jeszcze o dokładnym terminie otwarcia galerii. Brak też informacji na temat najemców. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pierwszych klientów galeria przyjmie po wakacjach.

Spółka Wolf Immobilien Polen powstała w 1996 roku. W 2002 roku na potrzeby inwestycji przy ulicy Brackiej powstał oddział spółki – Wolf Bracka. Od początku swej działalności firma koncentrowała się na pozyskiwaniu terenów zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych miejscach Warszawy. Kapitał zakładowy oddziału Wolf Bracka wynosi 35,000,121.00 zł.