Będzie to druga Drogeria Natura w Słupsku. Pierwszy sklep znajduje się w Galerii Słupskiej przy ul. Tuwima 32/33. Lokale wynajmowane przez Drogerię Natura mają zazwyczaj powierzchnię od 100 do 200 metrów kwadratowych. Nowe drogerie otwierane są najczęściej w centrach handlowych. Obecnie w sklepach sieci dostępnych jest ponad 10 tys. produktów. Drogeria Natura ma w ofercie zarówno marki światowe, jak i własne (Sensique, My Secret).

Centrum Handlowe Jantar jest w trakcie rozbudowy. Z obecnych 22 tysięcy zwiększy powierzchnię do prawie 46 tysięcy metrów kwadratowych. Będzie jednym z największych centrów handlowych na Pomorzu. Otwarcie rozbudowanej części zaplanowano na kwiecień 2012 roku, ale inwestor spółka Mayland Real Estate, rozważa możliwość przyspieszenia otwarcia centrum o kilka miesięcy.

Nową część obiektu wynajęto już w ponad 90 procentach. Wśród najemców są: Multikino, MK-Bowling, Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Digisport, Promod, Cubus i New Yorker. Z kolei istniejące Centrum Handlowe Jantar jest wynajęte w 100 procentach. W grudniu ubiegłego roku centrum zostało zakupione przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners.