Klub zajmie powierzchnię ponad 900 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim sala do zajęć grupowych fitness, siłownia, strefa treningów wytrzymałościowych i strefa ciężarów. Klub zapewni opiekę dla dzieci oraz możliwość korzystania z porad trenera personalnego. Od września bieżącego roku planuje powiększyć wyposażenie o maszyny do ćwiczeń amerykańskiej marki LifeFitness.

– Każde urządzenie ma wbudowany modem z indywidualnym zestawem ćwiczeń. W naszej sieci znajdą się również specjalne urządzenia, na których można wykonać 200 różnych aktywności w zależności od zaplanowanego treningu. Wystarczy założyć specjalną kamizelkę, wybrać na dotykowym ekranie partie mięśni, a maszyna sama programuje indywidualny i optymalny zestaw ćwiczeń – podkreśla Patrycja Bartnicka, prezes klubu Condizione.

Sieć Condizione health & fitness funkcjonuje między innymi w Galerii Piastów i Pasażu Grodzkim. Galerie handlowe pełnią coraz więcej funkcji. – Bawełnianka nie będzie wyłącznie centrum handlowym i usługowym. Stawiamy również w dużym stopniu na rozrywkę. Dlatego klienci będą mogli obejrzeć najnowsze premiery w kinie 3D lub spędzić aktywnie czas, korzystając z usług siłowni i klubu fitness. Nasza galeria będzie doskonałym miejscem kompleksowych zakupów, rozrywki, spotkań, relaksu w gronie rodziny i przyjaciół – mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.