PH Bielany bedzie miał 140 tys. mkw.

Grupa Shoebox prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową obuwia w ponad 120 sklepach Office Shoes w ośmiu krajach: Chorwacja, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Bułgaria. W sklepach nowego najemcy znaleźć można ofertę butów znanych marek z całego świata: Lacoste, Skechers, Caterpillar, Diesel, Rocket dog, Kitten, Tommy Hilfiger, Converse, Nike, Adidas, Puma.

Wśród najemców zajmujących już ponad 70 procent powierzchni obiektu znalazli się m in.: Piotr i Paweł, MK Bowling, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, Douglas, Fielmann, Molton, Cubus, Avans, Empik, KFC. Komercjalizację realizuje inwestor – Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle.

Na powierzchni handlowej 32,4 tys. mkw. w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych, w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych. Partnerem Caelum Development w projekcie jest węgierski deweloper Futureal, z którym firma podpisała umowę joint venture. Inwestor pozyskał w Banku Zachodnim WBK kredyt na budowę w wysokości 50 mln euro. Oddanie obiektu planowane jest na 1 kw. 2012 roku.

NoVa Park to druga po Galerii Askana inwestycja Caelum Development w Gorzowie Wielkopolskim. Projektantem obiektu jest pracownia IMB Asymetria z Krakowa, która zaprojektowała m. in. Galerię Krakowską, Galerię Copernicus oraz Focus Park Rybnik.

Z przedstawicielami Caelum Development bedzie można porozmawiać o projekcie NoVa Park podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum & Trade Fair. Więcej o imprezie na stronie: www.shoppingcenter.pl