Salonik Kolportera w Gemini Park Tarnów będzie miał 43 metry kwadratowe, a 10-metrowa wyspa prasowa usytuowana zostanie na wprost hipermarketu Tesco. Stoisko ma tę zaletę, że można je ustawić w dowolnym miejscu pasażu handlowego i dopaswać kolorystykę do potrzeba galerii. Ta nowa koncepcja jest alternatywą do saloników prasowych. Saloniki prasowe Kolportera mają już ponad 1000 placówek. Tworzą ogólnopolską samoobsługową sieć handlową typu convinience.

Piekarnia i cukiernia Strusinianka w Gemini Park Tarnów zajmie powierzchnię 12,5 metrów kwadratowych. Będzie siedemnastym punktem tej sieci w Polsce. Strusinianka swoje pieczywo sprzedaje także w Krakowie, Bochni i Dębicy. Piekarnia ma 160-letnią tradycję. – To bardzo popularna na tarnowskim rynku piekarnia – ocenia Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora centrum handlowego. – W przyszłym tygodniu zapraszamy na otwarcie kolejnych dwóch sklepów na powierzchni blisko 400 metrów kwadratowych, tym razem z branży fashion – dodaje Brączek.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni około 80 tysięcy metrów kwadratowych, w tym 42,5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 roku.

Z przedstawicielami Gemini Holdings bedzie można porozmawiać o projektach firmy podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum & Trade Fair. Więcej o imprezie na stronie: www.shoppingcenter.pl