Mister Minit to największa w Europie sieć usługowa. Należy do niej 1300 placówek, w tym 58 punktów usługowych w Polsce. W gdańskim salonie znajdzie się szereg usług wykonywanych na poczekaniu: naprawa obuwia, dorabianie kluczy, wyrabianie pieczątek, wymiana baterii, ksero, grawerowanie, ostrzenie czy usługi kaletnicze. Klienci będą mogli zaopatrzyć się również w akcesoria obuwnicze: pasty i artykuły do pielęgnacji obuwia, a także wiele innych produktów związanych ze świadczonymi usługami. Lokal ma 22,68 metrów kwadratowych.

Drugi najemca, Biuro Podróży TUI, działa w Polsce od 18 lat. Na początku klienci mogli korzystać wyłącznie z niemieckojęzycznych katalogów, a oferta była dostępna w nielicznych biurach. Od ponad 13 lat proponuje produkty dopasowane do potrzeb polskich turystów. TUI Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powstała w 1997 roku i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange. Ma 45 biur własnych. Salon będzie miał 32,8 metrów kwadratowych.

– To szansa na odnowienie i uzupełnienie tenant miksu oraz poszerzanie oferty usługowej Galerii –– mówi Piotr Karpiński, Associate Director w firmie King Sturge, która zarządza Galerią Przymorze.