Sklep firmowy Vabbi zlokalizowany jest na parterze, w centralnej części pasażu. Działa od czerwca br. Dodatkowo na otwarcie czekają salony nowych najemców, m.in. firmy Open, oferującej odzież oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Łączna powierzchnia lokalu znajdującego się na pierwszym piętrze przekroczy 1 200 metrów kwadratowych. Salon przyjmie pierwszych klientów w październiku. Do tego czasu potrwają wszystkie prace projektowe oraz budowlane związane z adaptacją powierzchni i przygotowaniem jej na powitanie klientów.

Ponadto swoją powierzchnię w galerii zdecydowały się powiększyć dwa istniejące sklepy. – W drugim kwartale 2011 roku podpisaliśmy umowy z nowymi najemcami oraz, co nas szczególnie cieszy, powiększyliśmy powierzchnię handlową dwóch najemców już istniejących w galerii – powiedział portalowi Retailnet.pl Wojciech Rogala, dyrektor CH Marino. – W czerwcu podpisaliśmy także aneksy z Kakadu oraz sklepem Wassyl (butik- moda damska), zmieniając ich lokalizację i powierzchnię. Sklep Kakadu od 13 sierpnia będzie otwarty w nowym miejscu. Firma wynajęła 198 metrów kwadratowych – ponad trzykrotnie więcej od dotychczas zajmowanej powierzchni . Z kolei salon Wassyl spotkał się z ogromnym powodzeniem i już po dwóch miesiącach od rozpoczęcia działalności, zdecydował się również na powiększenie powierzchni W nowej lokalizacji powita klientów pod koniec sierpnia – dodaje Wojciech Rogala.

Centrum Handlowe Marino mieści się przy ul. Paprotnej, w pobliżu planowanego na rok 2011 odcinka północno-wschodniej obwodnicy śródmiejskiej Wrocławia. Obiekt ma 20 tys. mkw. Funkcjonuje w nim 75 sklepów. Wśród najemców są, m.in.: Takko Fashion, Douglas, CCC, 5.10.15. Operatorem spożywczym w centrum jest hipermarket Tesco. Dla klientów przygotowano bezpłatny parking na 650 miejsc.