Czterech ekspertów CBRE weźmie udział w panelach tematycznych

Podczas wrześniowej edycji konferencji Shopping Center Poland Agnieszka Zdunicz-Skośkiewicz, dyrektor CB Richard Ellis Property Management, poprowadzi dyskusję na temat zarządzania centrum handlowym. Natomiast Karina Kreja, Associate Director, rozpocznie panel o sytuacji deweloperów na Górnym Śląsku. Z tematem rynku centrów handlowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku zapozna słuchaczy Joanna Mroczek, dyrektor działu Badań Rynku i Doradztwa. W gronie prelegentów znalazł się także Patrick O’Gorman, Director CEE Capital Markets, który przedstawi uczestnikom najważniejsze kwestie związane z finansowaniem rynku centrów handlowych.

CB Richard Ellis jest partnerem merytorycznym konferencji. Z przedstawicielami firmy będzie można się także spotkać i porozmawiać na stoisku F2. Więcej informacji o programie i prelegentach pod adresem: www.shoppingcenter.pl

Firma CB Richard Ellis, z siedzibą w Los Angeles, jest jedną z 500 najlepszych firm świata znajdujących się na listach sporządzonych przez magazyn Fortune oraz agencję ratingową Standard & Poor`s. To największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (biorąc pod uwagę wysokość dochodów w 2010 roku). CB Richard Ellis zatrudnia około 31 tysięcy pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 placówkach na całym świecie (z wyłączeniem firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CB Richard Ellis obejmuje: strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.