Sklep Tchibo znajdzie się na parterze Centrum Handlowego Wola Park przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. – Sieć sklepów Tchibo jest rozwijana w najlepszych handlowych lokalizacjach – podkreśla Wojciech Kamiński, dyrektor ds. sklepów i e-sprzedaży w Tchibo Warszawa. – Nasza strategia bazuje na konsekwentnym i długofalowym planie rozwoju sieci sprzedaży – dodaje.

Licząca 45 punktów sieć sprzedaży Tchibo jest rozwijana w Polsce od 2005 roku. Firma lokalizuje swoje sklepy w centrach handlowych oraz przy głównych ulicach miast. Salony marki znajdują się m.in. w CH Klif w Warszawie, Galerii Łódzkiej, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Tradycyjny kanał dystrybucji dopełnia sklep internetowy marki.

Centrum handlowe Wola Park to kompleks, który powstał w 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się m.in. takie marki jak: Aldo, Almi Decor, Big Star, C&A, Deichmann, Duka, Esprit, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Mango, Mexx, Nine West, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Tatuum, Venezia, Vistula, Wallis, Zara.