Klub w Galerii Echo będzie pierwszym należącym do tej sieci w województwie świętokrzyskim. Salon zlokalizowany będzie na czwartym piętrze galerii. Dodatkowo kielecki Pure został wyposażony w ring bokserski i saunę fińską. Klub posiada również komfortowe przebieralnie i kawiarenkę internetową. Jest też sprzęt do ćwiczeń siłowych i treningu cardio: bieżnie, orbitreki, rowerki, stepery i inne. Każdy z nich posiada wbudowany ekran telewizyjny. Fitness zapewnia również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni oraz duży wybór ławeczek treningowych, sztang i gryfów.

Galeria Echo jest największym centrum handlowym w województwie świętokrzyskim. Ma 300 sklepów i punktów usługowych, restauracje, kawiarnie i bary fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne.

Jak wyjaśnia przedstawiciel Pure Health & Fitness o klubie, który powstanie w Koronie Kielce niewiele na razie można powiedzieć. Zostanie on otwarty prawdopodobnie w marcu 2012 roku, kiedy oddana zostanie do użytku galeria. W galerii Korona Kielce na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych z bogatą ofertą gastronomiczną oraz rozrywkowo-rekreacyjną. Zajmą one łącznie 38,3 tysięcy metrów kwadratowych.