Headland Property Holdings nabył poprzemysłowe tereny przy ulicy Energetycznej w Piasecznie w 2006 roku i dwa lata później zaprezentował radnym z Komisji ds. Polityki Gospodarczej projekt inwestycji. W planach było wybudowanie na tym terenie nowoczesnego kompleksu, w skład którego miało wejść centrum handlowo-usługowe, hotel z centrum konferencyjnym, kino, centrum rozrywkowe z kręgielnią, SPA, basen oraz powierzchnie biurowe. Szacowano, że koszt inwestycji wyniesie około 150 milionów euro. Projekt zaplanowano na łącznej powierzchni 91,6 tysiący metrów kwadratowych. Powierzchnia handlowa miała zająć 46,68 tysięcy metrów kwadratowych. Firma chciała także przeznaczyć 28 mln zł na modernizację infrastruktury przy planowanym obiekcie.

Do budowy projektu została powołana spółka Challange Twenty One. Prace zamierzano rozpocząć na przełomie 2009 i 2010, a otwarcie centrum planowano na koniec tego roku. Radni, by ułatwić prace inwestorowi, podjęli nawet uchwałę o zmianie zapisów w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy w tym obszarze. Irlandczycy wycofali się jednak z budowy kompleksu z powodu kryzysu ekonomicznego. Spółka Challange Twenty One poinformowała także, że prowadzi obecnie negocjacje w sprawie sprzedaży działki przy ul. Energetycznej.

Headland Property Holdings to jedna ze spółek z sektora nieruchomości w Irlandii, posiadająca ponad 30 lat doświadczenia w pozyskiwaniu, tworzeniu oraz zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Działa głównie w Irlandii. Projekt w Piasecznie był pierwszą inwestycją firmy w Polsce.