– Wystrój naszego lokalu będzie nawiązywał do scenerii filmów science fiction i statku kosmicznego Nostromo z popularnego filmu „Obcy”. Restauracja przeniesie gości, niczym filmowy statek kosmiczny, w kulinarną podróż po smakach krajów śródziemnomorskich – mówi Natalia Olma, właścicielka Nostromo. Restauracja specjalizować się będzie w potrawach z grilla. Wśród dań będzie gyros przyrządzany tak, jak nakazuje grecki przepis, czyli z baraniny. W Nostromo będzie można zjeść nie tylko obiad, ale i śródziemnomorskie śniadanie.

Wśród obecnych najemców Gemini Park Bielsko-Biała  jest dziewięć lokali reprezentujących gastronomię: KFC, Subway, Rondel, Lodomania, Balkan Express, De Gusto, Mont Blanc i Cafe Kenya. – Gemini Park Bielsko-Biała systematycznie poszerza swoją ofertę gastronomiczną, a kolejna restauracja w naszej galerii, tym razem z kuchnią śródziemnomorską, zapewni naszym klientom jeszcze większy niż dotychczas wybór miejsca odpoczynku w trakcie zakupów i po nich –mówi Anna Waluś, zastępca dyrektora zarządzającego.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management sp. z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.