Wnętrze powstającego CH Supersam w Katowicach

Inwestor już przebudowuje ulicę Przemysłową. Na odcinku 200 metrów zostanie położona nowa nawierzchnia. Droga będzie poszerzona o dodatkowy pas ruchu przeznaczony dla osób korzystających z parkingu centrum.

Przebudowana zostanie też ulica Mechaniczna na odcinku 224 metrów, która prowadzi do wjazdu na parking oraz do strefy dostaw dla zaopatrzenia sklepów. Inwestor odtworzy także historyczną ulicę św. Jerzego o długości ponad 160 metrów. Połączy ją rondem z ul. Mechaniczną oraz ul. Grobla. Deweloper zastosuje specjalne materiały odwzorowujące historyczny wygląd tej ulicy.

– Zmiany w układzie komunikacyjnym są przez wszystkich zauważalne ale wiążą się z nimi także prace, których nie widać na pierwszy rzut oka np. wszystkie przebudowywane i budowane ulice zyskają nową kanalizację deszczową – zaznacza Agnieszka Tomczak-Tuzińska – dyrektor marketingu Caelum Development. Jak zapewnia inwestor, przebudowa nie tylko zapewni dogodny dojazd klientom centrum NoVa Park, ale także zwiększy bezpieczeństwo ruchu dla okolicznych mieszkańców.

Galeria NoVa Park będzie jednym z projektów prezentowanych przez firmę na Shopping Center Forum & Trade Fair. Więcej o imprezie pod adresem: www.shoppingcenter.pl. Oddanie galerii planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. W centrum zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych.