NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Łącznie salony zajmą powierzchnię o wielkości ponad 370 metrów kwadratowych. Nowe marki zostaną ulokowane na poziomie +2. Megastore.pl – do tej porty funkcjonujący wyłącznie jako sklep internetowy otworzy swój pierwszy salon sprzedaży oferujący asortyment materiałów i narzędzi budowlanych, akcesoriów elektrycznych, sanitarnych, instalacyjnych, metalowych oraz artykułów dekoracyjnych i wykończeniowych. Dller – to polski producent i eksporter mebli. Trzeci najemca – Deco Home to firma specjalizująca się w projektowaniu dekoracji wnętrz. Sklep oferuje firany, tkaniny i akcesoria ozdobne.

W nowym centrum Echo w Kielcach docelowo znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych. Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziano powierzchnię pod handel i usługi oraz strefę z restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness oraz bawialnię dla dzieci o powierzchni około 300 metrów kwadratowych powierzchni.

Powierzchnia całkowita Galerii Echo to 159 tysięcy metrów kwadratowych, z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie 70 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tysiąca miejsc parkingowych. Obiekt zostanie otwarty w sierpniu 2011 roku.

Projekt kieleckiego centrum będzie jedną z inwestycji, którą Echo Investment przedstawi na wrześniwoych targach Shopping Center Forum & Trade Fair. Przedstawiciele firmy wezmą także udział w panelach tematycznych poświęconych sytuacji na rynku centrów handlowych. Więcej informacji o imprezie na stronie: www.shoppingcenter.pl